„BABSKI WIECZÓR w Ulanie” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 czerwca 2019 07:16

„BABSKI WIECZÓR w Ulanie” za nami!

Podczas spotkania „Babski wieczór w Ulanie”  odbyła się prezentacja amatorów  wokalistów, którzy swój warsztat kształcili pod okiem profesjonalnego instruktora w ramach projektu „Muzykowanie międzypokoleniowe” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju strategii rozwoju kierowanego przez społeczność”. Podczas trwania projektu zostały przeprowadzone warsztaty w 20 osobowej grupie międzypokoleniowej z panią Magdaleną Hymos- Sulej – Studio Wokalne FEVER, która w wymiarze 240 godzin zrealizowała warsztaty indywidualne i grupowe min. z emisji głosu, prawidłowego oddechu, pracy na scenie, pracy z mikrofonem, pracy z tekstem itp.  Podsumowaniem działania – warsztatów był występ przed zgromadzoną publicznością w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie podczas imprezy nazwanej „Babski wieczór w Ulanie”.

Kolejnym zadaniem jakim uczestnicy projektu wykonali był udział w próbie przed koncertem, zwiedzanie gmachu Centrum Spotkania Kultury w Lublinie oraz samo uczestniczenie w koncercie „Niemen Inaczej 2019”.

Projekt rozbudził duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Występ międzypokoleniowego grona przyjęło się potrzebą podobnych inicjatyw w środowisku lokalnym. Projekt zrealizowany został przez Ulańskie Forum Inicjatyw Społecznych a grantodawcą była Lokalna Grupa Działania Zapiecek w Radzyniu Podlaskim.

 


Poprawiony: sobota, 31 sierpnia 2019 07:26
 

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com